Srpen 2008

Diplom za spřátelení

31. srpna 2008 v 16:04 diplomy
MUSIM PODEKOVAT ZA DIPLOM

Rihanna fotečky

21. srpna 2008 v 12:53
RihannaRihannaRihannaRihannaRihanna

Rihanna má svůj kartáček na zuby

21. srpna 2008 v 12:52 Rihanna
Rihanna má svůj vlastní zubní kartáček !
v USA se prodává za deset dolarů, což je v přepočtu asi 200 korun.Tento moderní zubní kartáček má v sobě zabudovanou speciální technologii, díky které vám budou skrz jeho štětinky proudit do zubů speciální vibrace, díky kterým uslyšíte ve své hlavě Rihannin hit Umbrella! Stačí jen zmáčknout tlačítko na kartáčku, počkat an zvukové znamení a začít čistit si zuby. Pokud chcete zvýšit hlasitost, stačí mírně přitlačit. Funguje na tři AAA baterie a jeho hlava je vyměnitelná, takže je prakticky "nesmrtelný".

Ashley Tisdale životopis

21. srpna 2008 v 12:46 Ashley Tisdale
Celé jméno: Ashley Tisdale
Datum narození: 2.7.1985
Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen
Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů,např:Smart Guy,7th Heaven,Grounded for life,Boston Public,Strong Medicine,Charmed a Beverly Hills 90210.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001.Poté se Ashley Tisdale stala známou.Nejvíc jí proslavila role v televizním filmu High School Musical.
/*

Ashle Tisdale

21. srpna 2008 v 12:44 Ashley Tisdale
ja miluji ashley je to moje nej nej nej spevacka


Hanah Montana-životopis

21. srpna 2008 v 12:29 Hanah Montana

Životopis

Miley Cyrus
Povolání:Zpěvačka, Herečka
Věk: 15
Datum narození: 23.11.1992
Znamení: Střelec
Místo narození: Franklin, Tennessee, USA
Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.

Výška: 1.63 m
Prezdívka: Miley (Smiley)
Znamení: Střelec, Opice
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní
Nástroje, na kterých umí hrát: Kytara
Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff, Kelly Clarson a Ashley Simpsons
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž
Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Hanah Montana-fotečky

21. srpna 2008 v 12:27 Hanah Montana
Miley Cyrus
KlIk Na ↓CČ↓